www.Clupanya.com | Uyurken Ingilizce
    Uyurken Ingilizce Tatil Fırsatları Sağlık ve Güzellik Fırsatları Eğitim Fırsatları Ürün Fırsatları

Uyurken Ingilizce

 • gün
  0
  0
  sa
  0
  0
  dk
  0
  0
  sn
  0
  0
48.00 TL

400.00

352.00

88%
FIRSAT GERÇEKLEŞTİ

Fırsat Detayları

Milyonlarca kişi artık 

uyurken ingilizce

öğreniyor. Siz de bilinçaltı kurgulama tekniği ile geliştirilen uyurken ingilizce teknolojisini kullanıyor. Bu teknoloji ile tanışmak ve uyurken sen de ingilizce öğrenmek artık bir çok kolay. Işık hızında ingilizce öğrenirken sadece anlayarak değil; farketmeden ingilizce konuşarak hissetmeden bunalmadan benzersiz sistemle uyurken ingilizce öğreneceksiniz. Sanki anadilininde ingilizce konuşuyor gibi düşünmeden kelimeler akıp giderken; bilinçaltınızın bu ingilizce teknolojisinden nasıl faydalandığına şaşıracaksınız.

Dünya üzerindeki bir çok diplomat, özel görevli bakanlık personeli; dış ilişkilerden sorumlu bürokratlar; Uyurken ingilizce teknolojisi ile yıllardır ingilizce öğreniyor. Gezi rehberleri uyurken ingilizce teknolojisinden zaman zaman destek almaya devam ederken; 10-15 saatlik uzun uçuşlarda bazı turistlerin yoğun dinleme ile ingilizcelerini geliştirdikleri akıl almaz bir deneyim. Bu mucizeye siz de tanıklık ederken; uyurken ingilizce teknolojisinin pratikliği, başarısı karşısında büyüleneceksiniz. Bilinçaltı kurgulama yöntemiyle tasarımı yapılan bu ingilizce öğrenme metodolojisi  dünyanın bir çok saygın üniversitesinden uygulanıyor.

Ohio State University, University of California Los Angeles (UCLA), Cambridge University, State University of New York gibi bir cok seckin universite; devrim niteligindeki yontemin gelistirilmesinde lider konumunda.

Uyurken ingilizce seviyeleri

 • 1. seviye Beginner, 
 • 2. seviye Post beginner, 
 • 3. seviye Elemantary, 
 • 4. seviye Second elemantary, 
 • 5. seviye Pre-intermediate, 
 • 6. seviye Intermediate, 
 • 7. seviye Upper-intermediate, 
 • 8. seviye Advance.

Nasıl Kullanılır

Uyurken ingilizce nedir?

Uyurken Ingilizce; bir bebeğin doğduğu anda anadili ile tanışması ve dinleme yöntemiyle konuşmayı öğrenmesi, anlamaya başlaması ve soru soracak kadar ana dilini geliştirmesi sürecinin bir kopyasıdır. Çocuk ilkokula başlayana kadar okuma ve yazmayı bilmeden anadilini kesintisiz konuşabilmekte, kendini ifade edebilmekte ve hayatı tanımaya koşar adımlarla ilerlemektedir.  Uyurken ingilizce sistemi de bu temelden hareketle sizi ingilizcenin bambaşka dünyasıyla kısa sürede tanistiracak. Beynin bilinçaltı yapisi ve lisan alanları birlikte incelendiginde; Uyurken Ingilizce Sisteminin beyni yormadan, farketmeden ingilizce öğretirken; bebeklerin konusma algısı ile sistem olarak benzerlikler gosterdigi kanıtlanmıştır.

Uyurken ingilizce gündüz ve gece modu olmak üzere 2 farklı moddan oluşuyor. Gündüz modundaki frekanslar; siz araç kullanırken, tv izlerken, bilgisayarda çalışırken, müzik dinlerken veya mesai arkadaşlarınızla herhangi bir aktivite halindeyken rahatça dinleyebileceğiniz bir sistem. Uyurken ingilizce dinlerken sadece 3 kez odaklanarak dinleme yapmanız ve ardından herhangi bir radyo programını dinler gibi odaklanmadan gün boyunca tekrarlayabileceğiniz mucizevi eğitim sistemidir.

Her gün toplamda 10 dersten oluşan gündüz 10 gece 10 ders dinlemesi ile toplamda 10 günde ingilizcenin temellerini atacaksınız. Toplamda 20 günde dinlediklerinizi tamamen anlarken; 30 günde tamamen konuşabilir seviyeye ulaşacaksınız. Hipnoz altında 5 günde ingilizce öğreten sistemin günlük hayata adapte edildiği bu yöntem size ingilizcenin temellerini atmanızı sağlarken; artık ingilizce öğrenmenin sizin için bir kabus olmaktan çıktığı anı yaşamaya hazırmısınız?

Uyurken Ingilizce


Uyurken Ingilizce -1

Uyurken Ingilizce -2

Uyurken Ingilizce -3

Uyurken Ingilizce -4

Uyurken Ingilizce -5

Uyurken Ingilizce
Uyurken Ingilizce öğrenme!